Aletrendy.pl Fashion Meeting – fotorelacja ze spotkania blogerek

fot. Jan Rychlik

fot. Anna Lemke

fot. Justyna Płaczkiewicz

fot. Anna Lemke

fot. Hanna Jakóbczyk

fot. Sylwia Jankowska

Dziewczyny pozowały w oprawkach marki Cheap Monday, jednej z ulubionych marek skandynawskich blogerów modowych. Oprawki można kupić w OOG eyewear concept store w Gdyni. Ps. Warto zobaczyć surowe wnętrze sklepu, z którego nie chce się wychodzić!

Po przygotowaniach w salonie iDermacell i sesji zdjęciowej w Zatoce Sztuki, Toyota Rav4 zawiozła nas do Mera Spa Hotel. Nasz ulubiony model Toyoty w kolorach dopasowanych do stylizacji blogerek udostępnił nam salon Toyota Carter Gdańsk. Nie ukrywamy, że było nam bardzo ciężko rozstać się z tym niezwykle wygodnym samochodem.

fot. Adam Gardziewicz

Nowoczesny i niepowtarzalny, w tych dwóch słowach można scharakteryzować Mera Spa Hotel – niezwykły hotel spa usytuowany zaraz przy piaszczystej plaży w jednym z najpopularniejszych kurortów Polski, w Sopocie. To właśnie w tym miejscu powstała druga odsłona sesji blogerek.

fot. Tomasz Gałązka

fot. Adam Gardziewicz

Po sesji zdjęciowej przyszedł czas na relaks w strefie basenów i saun – niezwykle zmysłowym miejscu, do którego na pewno wrócimy.
To jedyny moment tego dnia, gdzie nie towarzyszył nam żaden fotograf, dzięki temu mogłyśmy się zrelaksować i przygotować na kolejny dzień.

Następnego dnia czekało na nas pyszne śniadanie i czas na sesję na basenie na dachu!

fot. Tomasz Gałązka

Widok zapierał dech w piersiach. Basen został zaprojektowany tak, aby stworzyć panoramiczny widok na morze. Linia horyzontu styka się tutaj z linią basenu, tworząc niezwykłe wrażenie, jakbyśmy mogli bezpośrednio z basenu przenieść się do morza.

——————————————————————————————————————-

Zebraliśmy dla Was niezwykłą fotorelację dokumentującą Aletrendy Fashion Meeting. Pokazujemy unikalne ujęcia, które pozwolą Wam poczuć atmosferę, która towarzyszyła nam podczas wydarzenia. Znajdziecie tu zarówno zdjęcia z sesji jak i typowe zdjęcia backstage’owe.

Ten wpis został opublikowany w kategorii aletrendy i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.