AleTrendy polecają blogi o modzie: Fashion Celebration

Mamy przyjemność przedstawić kolejny inspirujący blog. Tym razem na nasze pytania odpowiedzą Ilona, Ania i Magda z Fashion Celebration.

– Co skłoniło Was do założenia bloga?

Od początku świetnie się rozumiałyśmy. Choć z pozoru różne, nasze style i wizje modowe wzajemnie się uzupełniały, łączyły i dawały zaskakujące rezultaty. Efekty naszej pracy postanowiłyśmy zatrzymywać na dłużej i trwalej niż tylko w pamięci komputera. Wtedy padł pomysł międzynarodowego bloga prowadzonego z dwóch stolic: Warszawy i Paryża. Wiedziałyśmy, że będzie to wymagało od nas ogromnego nakładu pracy jednak dla takich pasjonatek mody i fotografii jak my nie było to żadną przeszkodą.

Logo Fashion Celebration
– Skąd czerpiecie inspiracje?

Ze wszystkiego co nas otacza. Każdy człowiek, którego mijamy, film, który oglądamy, książka, zdjęcie, muzyka są pełne bodźców, które podświadomie odbieramy i które w naszych głowach tworzą swego rodzaju układanki. Każda z nas wychwytuje coś innego przez co nasz blog jest różnorodny i wielotematyczny.

– Jakie są Wasze ulubione marki?

Nie potrafiłybyśmy wymienić kilku. Jest wśród nas, zarówno w Polsce jak i Francji mnóstwo młodych talentów, które wspieramy i za które trzymamy kciuki. Wymienienie każdej takiej osoby zajęłoby dużo czasu i dużo miejsca.

– Co Waszym zdaniem jest największą siłą Waszego bloga?

Wydaje nam się, że naszą silną stroną są trzy podstawowe cechy: międzynarodowość, trójęzyczność i szeroki zakres tematyczny. Na naszym blogu nie znajdziecie postów z nami w roli głównej. Przedstawiamy siebie i swoją wizję mody za pomocą sesji, miejsc, mody ulicznej, wydarzeń, pokazów, kolekcji, które nas fascynują, interesują.

– Wasza stylowa wskazówka?

Miej swój styl, nie bój się eksperymentować i nie przejmuj się tym, co myślą inni.

– Wasz ulubiony letni look?

Jesteśmy zachwycone kolekcją wiosna/lato 2011 Isabel Marant i gdybyśmy tylko mogły to założyłybyśmy wszystko co pokazała projektantka.

– Wasza rada dla osób, które fascynują się modą i chcą zaistnieć ze swoim blogiem w sieci?

Pokazuj ludziom to co Cię fascynuje, w czym widzisz piękno. Dzisiaj przy wszechobecnej „blogomanii” w sieci, trzeba zaproponować coś więcej, aniżeli własne „wystylizowane” zdjęcia. Osoby odwiedzające strony blogerów, szukają nie tylko fajnych zdjęć, ale przede wszystkim inspiracji i indywidualnego spojrzenia na modę.

– Z jakiego sukcesu związanego z prowadzeniem bloga jesteście najbardziej dumne?

Z międzynarodowego grona czytelników. Nie ma nic bardziej motywującego jak świadomość że nasz blog odwiedzają i czytają ludzie z różnych zakątków świata.

Kilka słów o Was:

Ania: Dyplomowana stylistka. Doświadczenie zdobywała zarówno w prasie jak i telewizji. Pasjonatka mody i wielka fanka Rachel Zoe i Brada Goreski. Niczym Alicja z Krainy Czarów: raz dziecko, raz dorosła…

Ilona: Stylistka z pasji oraz wykształcenia. Doświadczenie zdobywała w wydawnictwach popularnych pism modowych: „Elle” i „Glamour”. Realizuje się również jako projektantka – tworzy oryginalną biżuterię.

Magda: Fotograf, Uważna obserwatorka świata i ludzi. Przywiązuje dużą wagę do szczegółów, szuka inspiracji…W swoich fotografiach unika przypadkowości. Wrażliwa, potrafiącą zatrzymać w kadrze chwile, uczucia, nastroje, spojrzenia.

Odwiedź blog: http://fashioncelebration.blogspot.com/

AleTrendy.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii aletrendy, blogi o modzie i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.