Blogerki ekskluzywne zdjęcia – Aletrendy.pl Fashion Meeting

fot. Gosia Michalak

Przedstawiamy Wam efekty ekskluzywnej sesji blogerek w stylizacjach black&white, która miała miejsce podczas Aletrendy.pl Fashion Meeting.  W sesji udział wzięły: Cammy, Claudie, Gabrielle, Kapuczina, Marta Dymek i Panna Kazikowa. Zdjęcia robiła fenomenalna Gosia Michalak, która zadbała o niezwykłą atmosferę.

Dziewczyny, pozujące na co dzień do zdjęć modowych, świetnie poradziły sobie w roli modelek. Same przygotowywały stylizacje do sesji, dzięki czemu czuły się przed obiektywem równie swobodnie, jak podczas robienia zdjęć  na bloga.

Sesja zdjęciowa powstała we wnętrzach Zatoki Sztuki w Sopocie nad samym morzem. Chociaż spodziewaliśmy się piekącego słońca, a przywitały nas raczej delikatne chmury, okazało się, że taka pogoda jest idealnym tłem do naszych zdjęć i uzyskaliśmy dokładnie taki efekt, o jaki nam chodziło, a przy tym spędziliśmy niezwykle inspirujący i zabawny dzień, który zakończyliśmy w Mera Spa Hotel, ale o tym już niedługo…

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii aletrendy i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.