Fashion me – streetowe marki i projektanci na ulicznym wybiegu

Czy możecie wyobrazić sobie lepszą scenerię dla pokazu marek streetowych niż świeże powietrze i kameralna ulica? Już 15.08 w ramach cyklu pokazów Fashion Me w Gdyni, obok lokalu „Śródmieście” zobaczymy polskich projektantów na ulicznym wybiegu. Wrócimy do źródła, bo to przecież inspiracje z ulicy i otoczenia są najczęstszym bodźcem powstania pierwszych kolekcji.

Fashion Me to cykliczne wydarzenie poświęcone modzie i dobrej muzyce. Sierpniowa edycja jest już ósmą, ale zarazem premierową w nowym miejscu – modnym lokalu „Śródmieście” w Gdyni. Organizatorzy tego wydarzenia mówią:

– Kochamy imprezy, tak samo jak modę i wpadliśmy na pomysł, żeby tradycyjną imprezę połączyć z krótkim, dynamicznym pokazem mody. Czy to się nam udało? Przyjdź i sprawdź, a dodamy tylko że to już 8. edycja. A skoro pogoda nas rozpieszcza, a projektanci w większości zaprezentują kreacje streatwearowe, wybieg postanowiliśmy zrobić na ulicy.

Projektanci i marki, które wezmą udział w wydarzeniu, to:
Aleksandra Staniszewska
SKIN made in PL
EVC DSGN
REdesigned STories FActory
Keyce
RISK made in warsaw
Mee
Sinsay shoes collection

Żeby ostudzić nieco Waszą ciekawość, przedstawiamy wybrane marki, których kolekcje zobaczymy na wybiegu.

RISK made in warsaw
Marka, której naszym czytelnikom, już nie trzeba przedstawiać. Koncept RISKU został oparty na szarej bluzie z kapturem. Z dresówki powstały do tej pory także sukienki, marynarki, spódnice, spodnie oraz kombinezony. Chociaż szara bluza kojarzy się z unisexem, o nim w RISKU nie ma co mówić. Te rzeczy świetnie ustawiają zarówno męskie, jak i damskie proporcje.

RISK made in warsaw

SKIN made in PL
Twórcy SKIN made in PL chcą wzorem zachodu ubierać Polaków w kombinezony.
Obiecują, że SKIN może stać się Twoją drugą skórą. To chyba niezłe rozwiązanie na wakacyjne podróże.


SKIN made in PL

EVC DSGN
EVC to projekt kobiety i mężczyzny, projektantki i stylisty. To mix Krakuski i Gdańszczanina. To mieszanka wybuchowa doprawiona trzema kotami z innego wymiaru.
Ubrania EVC sprzedawane są w krótkich, limitowanych seriach. W kolekcjach dominują kolorowe i charakterystyczne nadruki.

Zapraszamy! Więcej informacji znajdziecie na naszym fan page’u AleTrendy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii aletrendy, pokaz mody. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.