MOODO Wiosna-Lato 2014

Etniczne inspiracje MOODO to nie tylko barwna, pełna świeżych kolorów kolekcja, to również prawdziwa inspiracja marokańskim słońcem. Bowiem to marokańskie klimaty stanowiły tło najnowszej sesji zdjęciowej marki.

Wiosenno-letnia kampania MOODO to niekryta fascynacja barwnym i upalnym marokańskim klimatem. Marka oczarowana etnicznością miejsca postanowiła zrealizować swoją wiosenno-letnią sesję właśnie w Maroko. Tłem kampanijnych wizuali stał się nie tylko egzotyczny Agadir ale i jego przepiękne okolice.

To właśnie mozaika orientalnej kultury, słoneczna pogoda i ciepły nadmorski klimat stworzyły niesamowitą atmosferę pracy, ale też i nieograniczonej przyjemności. Skupienie i koncentrację, jak i pozytywną energię oddają zdjęcia backstage.

 

moodo-wiosna-lato-01 Moodo wiosna lato 2014 moodo-wiosna-lato-03 moodo-wiosna-lato-04 moodo-wiosna-lato-05 moodo-wiosna-lato-06 moodo-wiosna-lato-07 moodo-wiosna-lato

Ten wpis został opublikowany w kategorii moodo, wiosna lato 2014, wiosna/lato 2014. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.