Nowe kroje i rozmiary spodni Levi’s

Levi's Curve ID Classic S Bold C 086

Levi's Curve ID Classic S Bold C 086

Levi’s – oryginalna, najbardziej znana marka produkująca odzież dżinsową – w sezonie wiosna-lato 2011 poszerza swoją popularną, dostępną na całym świecie kobiecą linię, Levi’s Curve ID, o nowe kroje i rozmiary! Levi’s CURVE ID zadebiutowały w fasonie “Modern Rise”, o nieco obniżonej talii, by nadać współczesny look… Teraz, kobiety, które preferują nieco wyższy stan spodni, odnajdą perfekcyjne Levi’s Curve ID o kroju “Classic Rise”, które są wyższe od swoich poprzedniczek o 2,5cm, osadzone lekko poniżej talii nadają bardziej klasyczny look.

Levi’s Curve ID to linia dżisnów idealnie dopasowanych do sylwetki, do jej zaprojektowania wykorzystano rewolucyjny system miar oparty na kształcie kobiecego ciała, a nie rozmiarze. Od czasu, kiedy linia Levi’s Curve ID została zaprezentowana w sierpniu 2010, ponad milion kobiet odnalazło wśród nich swój idealny model. Linia została zaprojektowana jako rezultat przestudiowania ponad 60,000 skanów kobiecych ciał i wysłuchania opinii kobiet o swoich kształtach i rozmiarach. „Wierzę że każda kobieta znajdzie w Levi’s coś dla siebie, swojej sylwetki i w swoim rozmiarze!” – mówi Dorota Gutkowska, Dyrektor Generalny Grupy Wschodnioeuropejskiej.

Wiosną 2011 roku, kroje Slight, Demi i Bold Levi’s Curve ID prezentujemy zarówno w wersji “Modern” jak i “Classic Rise”, czyli z stanem wyższym o 2,5cm, w całej gamie zróżnicowanych stylów (Skinny, Straight i Boot Cut) oraz modeli.

Levi’s pragnąc zaspokoić zarówno potrzeby modowe jak i te związane z idealnym dopasowaniem spodni wszystkich kobiet na świecie w tym sezonie swoją ofertę powiększa o dodatkowe rozmiary. Początkowo Curve ID były dostępne w rozmiarach talii od 22 do 32. Tej wiosny we wszystkich krojach i stylach wprowadzony został dodatkowo rozmiar 34. Rozmiary 36 i 38 będą dostępne już w kolekcji jesień/zima 2011.

Dżinsy z serii Levi’s Curve ID są dostępne w sklepach na całym świecie. W każdym ze sklepów można porozmawiać i poradzić się naszego eksperta z zakresu kobiecych wymiarów. Nasz ekspert określi Twój idealny Curve ID i pomoże odnaleźć krój dżinsów perfekcyjnie dopasowany do kształtu Twojej sylwetki i stylu.

System Levi’s Curve ID Fit

W odróżnieniu do innych marek dżinsowych Levi’s Curve ID wykorzystuje wyjątkowy, wykonany zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klientek system dopasowania spodni, który został stworzony w oparciu o kobiece kształty i proporcje, a nie rozmiar. Projektanci marki Levi’s studiując ponad 60,000 skanów kobiecych ciał stworzyli kroje oparte o różnicę w obwodach kobiecych bioder i pośladków – im większa różnica, tym bardziej zaokrąglona sylwetka. Wyróżniono trzy typy kobiecej sylwetki:

Slight Curve – stworzone dla sylwetki o prostych kształtach

Slight Curve stworzone dla zaakcentowania talii i uwypuklenia linii bioder. Jeśli klasyczne dżinsy pasują idealnie w biodrach i talii, ale odstają na udach, należy spróbować jednego z modeli Slight Curve.

Demi Curve – stworzone dla sylwetki o klasycznych proporcjach

Demi Curve zostały stworzone dla idealnego podkreślenia talii, przy jednoczesnym wygładzeniu kształtów. Jeśli klasyczne spodnie zazwyczaj leżą dobrze w talii ale nie podkreślają figury, kobieta powinna wypróbować jeden z modeli Demi Curve.

Bold Curve stworzone by idealnie podkreślać kształty okrągłej sylwetki

Bold Curve zostały stworzone tak by opinały talię, bez odstawania z tyłu lub podciągania się. Jeśli klasyczne dżinsy leżą dobrze na biodrach i udach lecz odstają w talii, należy spróbować jednego  z modeli  Bold Curve.

Ten wpis został opublikowany w kategorii levis, Levis Curve ID, wiosna-lato 2011 i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.