Sobota na Sopot Art & Fashion Week – relacja i zdjęcia

Sopot Art & Fashion Week dzień 2.  Wearso, Rina Cossack, Jarosław Juźwin, Blessus, Plich, The Frock by Kaja Środka i pokaz Agnieszki Maciejak zamykający modową część wydarzenia. Jak było? Różnorodnie! Kobieco u Plicha, Riny Cossack i Agnieszki Maciejak, dynamicznie u Kai Środki, trochę mrocznie i wygodnie u Wearso oraz energetycznie w kolekcji Blessus. Ale po kolei…

Blessus
Piękna kolekcja, praktycznie każda sylwetka nadawał się do natychmiastowego przeniesienia na ulice. Prognozujemy, że połączenie ciemnej zieleni z soczystym pomarańczem to zestawienie, które stanie się numerem 1. na jesień i zimę.
Nie sposób pominąć także oryginalnych printów, które przywiodły na myśl dalekie podróże, nam kojarzyły się przede wszystkim z egzotyczną, marokańską ornamentyką przedstawioną w nowoczesnym wydaniu.

The Frock by Kaja Środka
Doskonały, nieco streetowy i bardzo dynamiczny pokaz. Genialnie dobrana muzyka sprawiła, że wyzwolona została niesamowicie pozytywna energia. Kaja Śródka zaskoczyła! Nie spodziewaliśmy się przeniesienia frakowego kroju na dzianinowe bluzy, a to okazało się być strzałem w 10. Teraz jesteśmy przekonani, że frockowe fraki nadają się na prawdę na każdą okazję.

Plich
Poakaz Plicha był połączeniem stylu glamour z romantyczną nutą.
Mocne, cekinowe sylwetki zostały przełamane delikatnymi, cukierkowymi i białymi sukienkami ze zwiewnych materiałów.
Chociaż taki kontrast mógłby się wydać zbyt ryzykownym, Plich poradził sobie doskonale, a pokaz okazał się być bardzo spójny.

Agnieszka Maciejak
Kobieco. Z pazurem. Modernistycznie. Mocna kolekcja, będąca kwintesencją stylu Agnieszki Maciejak. Projektantka zakochana w harmonii matematycznych podziałów i geometrycznych cięć łączy je z prostymi krojami i odnajduje nowoczesne rozwiązania dla pewnych siebie kobiet.
W pokazywanej kolekcji pojawiły się skórzane sukienki z wycięciami – bardzo rockowe i sexy oraz kobiece plisy w intensywnych kolorach.
Najciekawsza sylwetka kolekcji?
Jedwabna bluzka z odkrytymi plecami i spódnica z czarnych piór.

Ten wpis został opublikowany w kategorii aletrendy, pokaz mody i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Sobota na Sopot Art & Fashion Week – relacja i zdjęcia

  1. Pingback: Trendy na jesień 2013 | Blog AleTrendy.pl