Strefa Mody na Sopot Art & Fashion Week

Strefa mody podczas Sopot Art & Fashion Week, to część na którą czekamy z niecierpliwością. Podczas dwóch dni będziemy mieli okazję zobaczyć kolekcje polskich projektantów. Na wybiegu położonym nieopodal sopockiego molo zaprezentują się między innymi: Plich, The Frock by Kaja Środka, Blessus, czy Chomisawa.
Dzisiaj przybliżymy Wam wybrane sylwetki i kolekcje.

Chomisawa

CHOMISAWA

Marka CHOMISAWA została założona przez duet: DanielaCHOmicza i Darka SAWAiewskiego z potrzeby chwili, według twórców na polskim rynku mody brakowało tego co lubią, czyli mody i zabawy ubraniami. Ich najnowsza kolekcja BROOKLYN, która zostanie zaprezentowana 9.08, zainspirowana jest przez pełen życia, kolorów i form Nowy Jork.
W kolekcji znaleźć można zarówno ortalionowe spodnie i bluzę over size, w mocno sportowym stylu, a także eleganckie projekty jak długą suknię z odkrytymi plecami, czy jaskrawą spódnicę z koła. Zestawienie dwóch światów: eleganckiego i sportowego pokazuje, że mogą one współistnieć i tworzyć razem coś zupełnie nowego.  W projektach marki zobaczyć można między innymi: Marinę Łuczenko, Margaret, czy Dorotę Gardias.

Chomisawa

Chomisawa

Blessus

Blessus w 2011 roku stworzył Michael Hekmat, jako odpowiedź na potrzeby kobiet nowoczesnych i wymagających, dla których indywidualne podejście i filozofia szycia na miarę, są kluczowymi elementami dobrej mody. Michael jest podwójnym laureatem włoskiej edycji Vogue Talents.
Kolekcja wiosna / lato 2014  jest połączeniem niewymuszonej elegancji z drapieżnymi akcentami. Kolekcja jest ucieczką do mikroświata, tego co pierwotne, czasami niezauważalne, a jednak kreujące naszą rzeczywistość. Istotnym akcentem w kolekcji będą nadruki mające swoje źródło w zawiłej sztuce dekoracji.

Blessus

Blessus

Rina Cossack

Luksusowa odzież dla kobiet nowoczesnych, ambitnych i pewnych siebie. Pełne dynamizmu sukienki z naturalnego jedwabiu są jednym z najbardziej przykuwających wzrok z elementów kolekcji. Najnowsza sesja zdjęciowa: Dance IV pełna jest wolności i optymizmu.
Kolekcja, którą zobaczymy na wybiegu podczas Sopot Art & Fashion Week będzie współczesną odsłoną wysublimowanej elegancji lat 50. pełną konstrukcji zainspirowanych stylem Audrey Hepburn.

Rina Cossack

Rina Cossack

Ten wpis został opublikowany w kategorii aletrendy, pokaz mody, Sopot Fashion Days i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.