Wiosna/Lato 2014 w Pretty One

Choć większość z nas rozgląda się obecnie za kozakami i zimowymi płaszczami, w świecie mody myśli się już o kolejnym sezonie. Nic dziwnego, w końcu za chwilę rozpoczną się wyprzedaże, a zaraz potem nadejdzie czas, by myśleć o tym, co będziemy nosić wiosną i latem 2014. Polska marka odzieżowa Pretty One, znana dotąd głównie z klasycznych, biznesowych ubiorów dla kobiet, zaprezentowała nowatorską linię, która pokazuje nowe oblicze brandu. Co więc Pretty One proponuje nam na wiosnę i lato?

Modelki w ubraniach Pretty One na wiosnę i lato 2014.

Kolekcja powstała z myślą o indywidualistkach, poszukujących swojego stylu i otwartych na zmiany. Projektantki marki przedstawiły także bardziej klasyczne propozycje z kolekcji Wiosna 2014. Spotkanie pasjonatów mody odbyło się w salonie Pretty One w Złotych Tarasach. Na miejscu można było spotkać kobiety, które otwarcie deklarują zainteresowanie ładnymi ubraniami – Annę Wendzikowską, Natalię Siwiec, Ewelinę Rydzyńską, Omenę Mensah, która wystąpiła w bluzce Pretty One, Anię Piszczałkę w sukience tej marki oraz Monikę Jaroszewską.

Nowatorska linia Pretty One jest efektem kreatywnych, modowych poszukiwań młodych polskich projektantek. Nowe podejście zaowocowało powstaniem 18 zróżnicowanych modeli. Pretty One przedstawiło limitowaną propozycję dla kobiet ceniących ponadczasową klasykę muśniętą nowoczesnością. Podstawę kolekcji stanowi wyważona geometryczna forma oraz wysokiej jakości tkaniny. Nowoczesność kolekcji zaskakuje przede wszystkim odważnymi rozwiązaniami podkreślającymi kobiece atuty: śmiało odsłonięty dekolt, wyraźnie zaznaczoną talię oraz odważnie zarysowaną krągłość bioder. Całość uzupełniają ciekawe wykończenia oraz trendowe dodatki. Ubrania utrzymane są w nasyconych barwach tak lubianych przez nowoczesne, niezależne kobiety.

Natalia Siwiec, Agnieszka Trusiewicz z Pretty One i stylistka Ewelina Rydzyńska

Omena Mensah

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pretty One, wiosna/lato 2014 i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.